Buty Short Track Pennington lvl. 3+

2 950,00 zł
Brutto

Przeznaczenie: Short Track

Rozstaw mocowania: siedmiopunktowe bloki 165mm (dla rozmiarów EU35-45) i 150mm (dla rozmiarów EU32-34)

Materiał skorupy: włókno węglowe

Materiał cholewki: wodoodporna skóra syntetyczna odporna na niskie temperatury

Materiał wnętrza: skóra naturalna + mikrofibra

Rozmiar
Ilość
Towar na zamówienie ~1-3tyg.

Buty do Short Track'a Pennington lvl 3+

Buty do Short Track'a topowej marki Pennington wykonate z włókna węglowego wytwarzanego przy użyciu prasowania podciśnieniowego zapewniającego dużą sztywność skrętną i wytrzymałość, odpowiednie trzymanie stawu skokowego i niską wagę

Cholewka część butów Pennington poziomu 3 wykonana z syntetycznej skóry o grubości 1,2 mm która jest odporna na działanie niskich temperatur i wodoodporna dzięki czemu nie ulega deformacji.

Wewnętrzna wyściółka jest bezszwowa i wykonana z naturalnej skóry.

Materiał w okolicy perforacji sznurówek jest miękki, co pozwala na dobre dopasowanie wokół kostki.

W butach Pennington płoza mocowana jest do buta przez znajdujące się w przedniej i tylnej części podeszwy bloki aluminiowe każdy z 7'mioma otworami montażowymi które uzyskania maksymalnej wytrzymałości są całkowicie zatopione w kompozycie węglowym.  Dzięki tak szerokiemu zakresowi możliwości montażu można zawsze dostosować ustawienie płozy do potrzeb i preferencji zawodnika. Buty Pennington States pozwalają na montaż każdej płozy która jest zgodna z międzynarodowymi standardami. 

Kompozyt z którego zbudowane są buty Pennington lvl.3 pozwala na termoformowanie okolic stawu skokowego, a proces ten prawidłowo wykonany znacznie polepsza trzymanie pięty i czucie buta, a w przypadku problemów z komfortem pozwala odbarczyć uciskające obszary. 

Dostępne rozmiary: 32-45.

UWAGA! W przypadku zamówienie co najmniej 3 par istnieje możliwość dostosowania kolorystyki skóry do wymagań zamawiającego (np. zastosowanie barw klubowych).

Specyficzne kody