Rolki

Jazda na rolkach, to dający wiele radości i wbrew pozorom bardzo bezpieczny sport pozwalający spalić ogromne ilości kalorii, a zarazem w przeciwieństwie np. do biegania nie obciążający stawów. Rolkarstwo (prawidłowo wrotkarstwo) można rozpocząć uprawiać w każdym wieku, każdy w nim może wyrazić swoją indywidualność, wypracować swój indywidualny i znaleźć dyscyplinę odpowiednią dla siebie.

Wybierając rolki dla siebie należy pamiętać że w podczas jazdy na rolkach sprzęt jest ogromnie ważny. W sportach takich jak rolki i łyżwy dobry sprzęt znacznie ułatwia jazdę, natomiast kiepskiej jakości rolki potrafią całkowicie uniemożliwić jazdę lub odebrać nam całkowicie frajdę. 

Poza tym że rolki powinny być po prosu dobrej jakości, należy też pamiętać że but rolek powinien być dobrany do kształtu stopy, a rodzaj sprzętu do preferowanego stylu jazdy i poziomu umiejętności. Dla przykładu: jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę z rolkami, kupno rolek na trzech dużych kołach nie będzie najlepszym pomysłem.

Do wyboru jest sporo różnego rodzaju typów: rolki rekreacyjne, rolki fitness, rolki do jazdy szybkiej, rolki do jazdy miejskiej, rolki slalomowe, rolki hokejowe, agresywne i jeszcze kilka mniej znaczących.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze nie wahaj się i zadzwoń do nas! Postaramy się aby wybór stał się prostszy ale przede wszystkim żeby ostatecznie był trafiony 

Jest 275 produktów.

Pokazano 1-12 z 275 pozycji

Aktywne filtry