Profesjonalny sklep z rolkami i łyżwami figurowymi 

Sklep z rolkami i łyżwami figurowymi ROLLA powstał z myślą o stworzeniu miejsca gdzie każdy zainteresowany jazdą na rolkach, łyżwach lub wrotkach będzie mógł nie tylko kupić lub naprawić sprzęt ale również uzyskać fachową poradę albo najzwyczajniej wstąpić  i porozmawiać o rolkach.


Wybór odpowiedniego sprzętu wrotkarskiego nie jest oczywisty. Trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników: warunki fizyczne, stopień zaawansowania, preferowany styl jazdy i wiele drobniejszych szczegółów. Nasi pracownicy będąc aktywnymi rolkarzami i łyżwiarzami z pewnością pomogą w najlepszym wyborze.


Jeśli szukacie porady nie krępujcie się kontaktować z nami mailowo lub telefonicznie. Ci z Was którzy odwiedzą nas osobiście mogą liczyć na dobrą kawę lub herbatę aby rozmowa o naszej pasji była jeszcze przyjemniejsza.

SKLEP Z ROLKAMI W TORUNIU

Wnętrze Sklep Rolla

Marcin Sklep Rolla

ROLKI i WROTKI - TORUŃ

Nasz zespół / Our team

Marcin Duda on skates

Marcin Duda
Właściciel

Instruktor Sportu o spec. Wrotkarstwo, posiada licencję trenerską i zawodniczą Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Mistrz Polski w Ulicznych Mistrzostwach Polski na 5km Masters M40 (2021), Medalista Mistrzostw Polski Masters M30 na dystansie maratonu (2017). Założyciel i trener drużyny Rolla Speed Team.


„Jazda na rolkach, to moja pasja z której postanowiłem uczynić sposób na życie. Jeżdżę od 1993r., czyli ponad 25 lat. Na początku moim stylem dominującym był tzw. urban, czyli jazda po mieście z elementami technicznymi: skoki, pokonywanie schodów i innych miejskich przeszkód. W roku 2011 zainteresowałem się jazdą szybką. Od tego czasu doskonalę się w tej dziedzinie biorąc udział w szkoleniach kursach oraz zawodach w Polsce jak i zagranicą.”