ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE ROLLA

Odbiór towaru zamówionego za pośrednictwem sklepu internetowego jest możliwy bezpłatnie, w naszym sklepie stacjonarnym, pod adresem:

ul. Szymanowskiego 20/12

87-100 Toruń,

 

WYSYŁKA KURIEREM PO PRZEDPŁACIE 

Zamówiony towar wysyłamy niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym. W przypadku płatności przez "Przelewy24" najczęściej jest to kilkanaście minut po dokonaniu płatności. W przypadku przekazu pocztowego cała operacja może potrwać nawet kilka dni. 

Zamówienia za które płatność zostanie zaksięgowana do godz.11:00 staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia roboczego (najpóźniej kolejnego dnia roboczego), zamówienia za które płatność zostanie zaksięgowana po godz. 11:00 wysyłamy kolejnego dnia roboczego.

 

WYSYŁKA KURIEREM ZA POBRANIEM

Towar zamówiony za pobraniem wysyłamy niezwłocznie po złożenia zamówienia. Ze względu na realizowane przez firmy kurierskie odbiory paczek, zamówienia złożone do godz.11:00 staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia roboczego (najpóźniej kolejnego dnia roboczego), natomiast zamówienia złożone po godz. 11:00 wysyłamy kolejnego dnia roboczego.

 

Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi i wybieramy tą która w chwili obecnej najlepiej realizuje zlecenia. 

W przypadku gdyby mieli Państwo szczególne życzenia dotyczące dostawy towaru: konkretne godziny, ekspresowa wysyłka czy nawet dostarczenie w sobotę, prosimy o kontakt telefoniczny. Każdą prośbę potraktujemy indywidualnie i postaramy się spełnić w miarę możliwości naszych oraz firm kurierskich.

 

SPOSÓB I KOSZTY WYSYŁKI

 

Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym
ul.Szymanowskiego 20/12, 87-100 TORUŃ
Za darmo!
 
InPost Paczkomat
dostawa ~24h
14,99 zł (brutto)
 
Kurier - przedpłata
dostawa ~24h
18,50 zł (brutto)
 
InPost Paczkomat - płatność przy odbiorze
dostawa ~24h
22,99 zł (brutto)
 
Kurier - płatność przy odbiorze
dostawa ~24h
25,00 zł (brutto)