Szyna figurowa STD Starlight Pro

1 448,00 zł
Brutto

Szyna: STD Starlight PRO (regulowany Rocker we wszystkich kołach)

Koła: STD 2x68mm/84A, 1x68mm/87A

ToeStop: STD Super Jump Light

Łożyska: Łożyska ze stali chromowej STD ABEC 7

Osie: 8mm dwustronne

Rozmiar

Zestaw do jazdy figurowej na rolkach STD Starlight Pro

STD Skates Starlight PRO umożliwia zwrotność i możliwość konfiguracji która dotychczas była nieosiągalna. Trzy koła modelu Pro osadzone są na różnej wysokości - koło środkowe jest niżej niż koła na końcach pozwalając na wykonywanie figur, które dotychczas były możliwe tylko na łyżwach. Krótsza odległość między osią przednią, a osią tylną względem środka pozwala na wykonywanie piruetów z dużą prędkością obrotową. Adaptacja z łyżwiarstwa figurowego lub jazdy na rolkach jest dzięki zestawowi bardzo szybka STD Skates Starlight PRO.

Dla kompletnego odwzorowania jazdy figurowej na łyżwach w świecie rolek położenie każdego z kół można regulować w zakresie 6-ciu położeń dzięki asymetrycznym sześciokątnym dystansom.

Zestaw rolek figurowych STD Starlight Pro może być zamontowany do dowolnych butów do łyżwiarstwa figurowego jak również butów specjalistycznych do jazdy na rolkach figurowych.

Rozmiar szyny zależy od długości podeszwy buta:

Rozmiarówka szyn STD - sizechart

W zestawie STD Starlight Pro znajdziesz:

  • Lekkie i wytrzymałe szyny STD Starlight Pro wykonane z wytrzymałego aluminium lotniczego oksydowanego na kolor kameleon dzięki czemu powłoka szyny uzyskuje wyjątkową trwałość.
  • Koła  STD 84A o rozmiarze zależnym od rozmiaru szyny skutecznie amortyzują wstrząsy, charakteryzują się doskonałym toczeniem i całkiem dobrą jak na koła do jazdy figurowej odpornością na ścieranie.
  • ToeStop STD Super Jump Light w użytkowaniu przypominający ząbki łyżew figurowych, zapewnia bardzo dobrą sprężystość przy wybiciu i lekkość. Możliwość regulacji wysokości pozwala dopasować ustawienie do własnych preferencji. 
  • Płynnie toczące się i szybkie łożyska ze stali chromowej ABEC 5  (nierdzewne)

Dla osób które dokonają zakupu zestawu w naszym sklepie montaż szyn wykonujemy gratis! W sytuacji, gdy szyny montowane są do buta używanego w którym wymagane jest "kołkowanie" starych otworów, koszt kołkowania znajdziecie w dziale SERWIS

Specyficzne kody