• Nowy

Kij hokejowy CCM Ribcor Trigger 6 Pro

1 198,00 zł
Brutto

Kij hokejowy CCM Ribcor Trigger 6 Pro

Całkowicie nowy Ribcor Trigger 6 Pro oferuje elitarną wydajność przy zachowaniu charakterystyki znanej i lubianej przez hokeistów grających kijami Ribcor. Kij Ribcor Trigger 6 Pro zapewnia wytrzymałość i niezawodność na wyższym poziomie dzięki nowej technologii Skeleton+. Gracze zawsze mogą polegać na Trigger 6 Pro, który jest obecnie jedną z najłatwiejszych i najszybszych wersji kijów hokejowych na rynku ze zoptymalizowanym niskim punktem gięcia, dzięki czemu mogą strzelać w dowolnym momencie gry.

Kij hokejowy Ribcor Trigger 6 Pro posiada trzy kluczowe cechy. Wyposażony w nową technologię Skeleton+, trzonek z czystego włókna węglowego i łoptkę Sigmatex, która zapewnia większe czucie, lepszą równowagę i zwiększoną trwałość.

Gracze nadal mogą polegać na najprostszym i najszybszym kiju na rynku, dzięki czemu mogą zaskoczyć bramkarzy w dowolnym momencie gry

Flex
Chwyt
Wygięcie
Kat. wiekowa
Ilość

Przeznaczenie: średniozaawansowani i zaawansowani hokeiści.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej kija hokejowego odpowiednich dla siebie parametrach skontaktuj się z nami. Postaramy się go dla Ciebie zamówić.

1 Przedmiot

Specyficzne kody