• Nowy

Kij hokejowy CCM JetSpeed 465

398,00 zł
Brutto

Kij do hokeja CCM JetSpeed 465

Mając na uwadze wszechstronność, kij hokejowy JetSpeed 465 został wyposażony jest w uniwersalny hybrydowy punkt gięcia stosowany w CCM. Takie podejście gięcia zapewnia błyskawiczne szybki strzały z dużą mocą. Osiąga się to dzięki  sztywnej strefie umieszczonej pomiędzy dwiema bardziej miękkimi które tworzą efekt zawiasów. Ta wszechstronna konstrukcja pozwala graczom oddawać zarówno szybkie strzały z bliska jak i mocne strzały z nadgarstka z dalszej odległości!

Dla kija hokejowego Jetspeed 465, CCM wzmocnił ich standardową łopatkę. Sztywniejsza łopatka zapewnia dużo większą wytrzymałość, lepsze zachowanie przy prowadzeniu krążka i innych sytuacjach w trakcie gry.

Chcąc zwiększyć ogólny komfort gry i czucie kija hokejowego, CCM zastosowała docenianą geometrię R-Shape, czyli  zaokrąglone rogi, wklęsłe boki i opływowy kształt, co przekłada się na wygodniejsze trzymanie. 

Jeśli jesteś graczem na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym, który szuka mocnego, szybkiego kija skonstruowanego z myślą o obecnych warunkach gry, kij hokejowy CCM Jetspeed 465 jest przeznaczony dla Ciebie!

Flex
Chwyt
Wygięcie
Kat. wiekowa
Ilość

Przeznaczenie: początkujący i średniozaawansowani hokeiści.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej kija hokejowego odpowiednich dla siebie parametrach skontaktuj się z nami. Postaramy się go dla Ciebie zamówić.

1 Przedmioty

Specyficzne kody