• Nowy

Rollerblade Lightning 90 W Black/Sangria

1 195,00 zł
Brutto

Przeznaczenie:  jazda urban, freeskate, freestyle

Skorupa: kompozytowy szkielet Ligtning

Liner: Lightning

Szyna: Extruded Alu (max 90mm) 274mm/10,8" lub 280mm/11" (rozmiary 44,5-47)

Koła: Hydrogen SE 90mm 85A 

Łożyska: 608 ZZ SG9 

Śruby: 8 mm jednostronne

Zestaw: Para rolek, hamulec, klucz imbus 4mm, wkładka redukująca objętość

Rozmiar
Ilość

Rolki Rollerblade Lightning 90 W Black/Sangria

Rolki miejskie Rollerblade Lightning 90, to zupełnie nowy segment rolek w stajni Rollerblade znajdujący się w segmencie urban/fsk  pomiędzy RB80, a Twisterem.

Zupełnie nowa konstrukcja shella Lightning'ów dająca dobre dopasowanie w okolicy pięty i dość dużo miejsca u nasady palców choć nie są aż tak szerokie jak skorupy RB. Wartym uwagi jest innowacyjny system klamer. Przede wszystkim są one metalowe, co zapewne przełoży się na ich trwałość. Nowe klamry posiadają mikroregulację i pamięć rozmiaru.

Liner jest uszyty dobrze i dość podobny do linerów znanych z rolek Cruiser i RB  ale posiada po dwie dziurki z każdej strony do sznurowania. Dość sztywny ale wygodny. Wewnątrz znajduje się anatomiczna dobrze wykonana wkładka, a między butem wewnętrznym, a skorupą, pod piętą swoje miejsce znalazł shock absorber który umili lądowania.

Koła Hydrogen SE  90mm o twardości 85A mają bardzo trwały poliuretan i świetne toczenie, zamontowane w nich łożyska SG9 zapewniają szybką i  gładkią jazdę i przez dłuższy czas bez konieczności serwisu.

Szyna w zależności od rozmiaru buta ma długość 274mm do 43, a od rozmiaru 44,5 długość 280mm co zapewnia dużą stabilność potrzebną do przemierzania dłuższych dystansów niezależnie od gabarytów i wielkości stopu  użytkownika.

Rollablade Lightning jest bardzo ciekawą propozycją dla wielbicieli jazdy grand tour ale również zdadzą egzamin podczas jazdy po mieście pod warunkiem że użytkownik nie potrzebuje nadmiernej zwrotności. Na pewno będą też świetną propozycją dla osób które oswajają się z chęcią przejechania swojego pierwszego półmaratonu bądź maratonu na rolkach.

Specyficzne kody