• Nowy

Rolki Rollerblade RB 80 W Black/Light Blue

795,00 zł
Brutto

Przeznaczenie:  jazda urban, freeskate na wszystkich poziomach zaawansowania.

Skorupa: formowany kompozytowy szkielet Rollerblade RB

Liner: Performance, shock absorber, sublimowana wyściółka, wkładka treningowa

Szyna: Extruded Alu (max 80mm) 243mm/9.6"

Koła: Urban 80mm/82A

Łożyska: SG7 

Osie: 8 mm dwustronne

Zestaw: Para rolek, klucz typu hex 4mm, hamulec

Rozmiar
Ilość

Rolki Rollerblade RB 80 W Black/Light Blue

Rolki Rollerblade RB 80 W, sprzedażowy hit wszechczasów wśród rolek i nie bez powodu. To bardzo porządny sprzęt dla każdego, na każdym poziomie zaawansowania.

Rolki RB 80 W są dość szerokie zapewniają wygodę i wytrzymałość. Szczególnie polecamy je początkującym i średnio-zaawansowanym adeptom jazdy na rolkach gdyż miękkie koła zapewniają niezbędny komfort również w jeździe po nienajlepszych nawierzchniach. W zestawie znajdziecie hamulec, co pozwala rozpocząć na nich naukę jazdy od podstaw ale niech Was to nie zmyli. RB 80 potrafią znacznie więcej. Świetnie odnajdą się podczas miejskich rajdów ze skokami, jazdą po schodach i wszystkim innym co tylko przyjdzie Wam do głowy i na co tylko pozwolą wasze umiejętności. Gdy zapragniecie więcej prędkości i lub zaczniecie skakać możecie wymienić koła na twardsze i już macie rolni odpowiednie nawet dla bardzo zaawansowanych rider'ów.

Rolki z shellem RB są szczególnie polecane dla osób mających regularne lub szersze stopy, w takim przypadku pozwalają na jazdę z doskonałym komfortem, a równocześnie dobrym trzymaniem stopy.

Specyficzne kody