• Nowy

Rolki regulowane Rollerblade Apex 3WD Black

658,00 zł
Brutto

Przeznaczenie: dla dzieci, nauka, freeride, podstawy slalomu

Skorupa: kompozytowy but, górna klamra, klamra 45⁰, sznurowanie, regulowane w zakresie 4 rozmiarów

Szyna: Extruded Alu 219 mm, 219 mm, 231 mm

Koła: Rollerblade 80 A 80 mm, 80 mm, 84 mm

Łożyska:  SG7

Śruby: 8mm jednostronne

Zestaw: para rolek, 2 x klucz, hamulec.

Rozmiar
Ilość

Regulowane rolki dla dzieci Rollerblade Apex

Rollerblade Apex to nowa seria rolek przeznaczonych dla najmłodszych. Poprzez twardą skorupę świetnie stabilizuje staw skokowy dziecka zapewniając doskonałą kontrolę podczas jazdy. Dla rodziców bardzo ważną sprawą jest też możliwość regulacji rozmiaru buta w zakresie aż czterech rozmiarów. Co ważne w Rollerblade Apex niezależnie od ustawionego rozmiaru buta, szyna i koła są prawidłowo ustawione względem stopy. Nie jest to oczywiste gdy patrzymy na inne rozsuwane rolki.

But wewnętrzny, liner Rollerblade Premium oferuje bardzo wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo wewnątrz buta znajdziemy system tłumienia drgań i wstrząsów Shock Absorber poprawiający komfort jazdy.

Dopełnieniem do bardzo dobrego buta jest szyna z extrudowanego i frezowanego aluminium zapewniająca sztywność i świetnie przenoszenie energii. W rolkach Rollerblade APEX Dostępne są trzy rozmiary szyn 207, 219, 231 mm w zależności od rozmiaru buta dla zachowania zwrotności będące możliwie najkrótszymi szynami dla zastosowanego rozmiaru kół. Kółka Rollerblade o twardośći 80A kręcącą się na łożyskach SG7 dające odpowiednie dla dzieci toczenie oraz komfort poprzez tłumienie wibracji dostępne w trzech rozmiarach w zależności od wielkości buta 68, 72, 76 mm.

2 Przedmioty

Specyficzne kody