• Nowy

Rolki dziecięce Rollerblade Microblade Pink LiteGreen

498,00 zł
Brutto

Przeznaczenie: dla dzieci, nauka jazdy, jazda rekreacyjna

Skorupa: kompozytowy szkielet, górna klamra, pasek na rzep 45⁰, sznurowanie, regulowane w zakresie 4 rozmiarów

Szyna: kompozytowa Rollerblade, 4x72mm lub 3x80mm

Koła: Rollerblade 72mm/80A

Łożyska:  SG3

Śruby: 8mm dwustronne

Zestaw: para rolek, 2 x klucz, hamulec.

Rozmiar
Ilość

Rolki dziecięce Rollerblade Microblade

Rolki dziecięce Rollerblade Microblade, to nowa seria rolek przeznaczonych dla najmłodszych. Ich stylistyka nawiązuje do najlepszych fitnessowych konstrukcji Rollerblade'a.

Rozsuwane rolki Rollerblade Microblade wyglądają naprawdę bardzo nowocześnie i atrakcyjnie. Przede wszystkim jednak doskonale spełniają swoją funkcję, świetnie stabilizując staw skokowy dziecka. Górna klamra z bezpiecznikiem chroni przed niekontrolowanym rozpięciem. Wyjątkowo niski środek ciężkości z którego znane są konstrukcje firmy Rollerblade sprawia że nauka idzie dużo szybciej, a jazda jest znacznie łatwiejsza niezależnie od poziomu zaawansowania. Zastosowana w Rolkach Dziecięcych Rollerblade Microblade szyna hybrydowa typu "transformers" pozwala wraz ze sportowym rozwojem dziecka zmienić koła na większe w konfiguracji max. 3x80mm.

Dla rodziców bardzo ważną funkcjonalnością rolek rozsuwanych Rollerblade  jest też możliwość regulacji rozmiaru buta w zakresie aż czterech rozmiarów. Co ważne niezależnie od ustawionego rozmiaru szyna i koła są prawidłowo ustawione, co nie jest oczywiste gdy patrzymy na inne rozsuwane konstrukcje.

Polecamy ten model.

1 Przedmioty

Specyficzne kody