Łyżwy hokejowe CCM Jetspeed FT485 Senior

1 985,00 zł
Brutto

But: Jednoczęściowy 3D

Wyściółka: TotalDri

Wsparcie kostki: Pianka z pamięcią kształtu

Konstrukcja języka: Wymienny asymetryczny w systemie XS

Wkładka: Ukształtowana wkładka ortolitowa

Płoza: SpeedBlade XS

Ostrze: Wymienne XS

Rozmiar

Całkowicie na nowo zaprojektowany model łyżew CCM Jetspeed FT485. Dzięki zaawansowanej technologii jednoczęściowego buta, dającej graczom łyżwy zaprojektowane tak, aby jak najlepiej dopasowywały się do kształtu stopy. Jetspeed FT485 zaprojektowany bez podeszwy, bez szwów i bez kleju w strefach przenoszenia dużej energii daje graczom bardziej bezpośredni transfer energii.

Nowością jest tu możliwość dostosowania języka za pomocą nowego systemu języka XS. Wymienny asymetryczny język z 7mm filcem ma warstwę wzmacniającą dla większego komfortu i ochrony. Jeśli wolisz cieńszy lub grubszy język, system XS umożliwia łatwą wymianę, co pozwala na indywidualne dopasowanie.

We wnętrzu łyżew hokejowych JetSpeed ​​FT485 zastosowano wyściółkę z mikrofibry HD firmy CCM. Wyściółka  ta daje zwiększoną ochronę w obszarach narażonych na zużycie wewnątrz buta i zapewni większy komfort twojej stopie. Kontynuując aspekt komfortu Jetspeed FT485, CCM zastosował piankę z pamięcią kształtu o różnej gęstości w okolicy kostki, anatomicznie ukształtowaną do stopy. Wreszcie CCM zawiera wkładkę ortolitową, która zapewnia komfort i wsparcie łuku.

Płoza w łyżwach CCM JetSpeed ​​FT485, to kontynuacja doskonałego systemu wymiany ostrzy SpeedBlade XS. Te uchwyty zostały opracowane jako szybki i łatwy sposób na wymianę ostrzy przy jednoczesnym zapewnieniu mocnego chwytu dla dobrego czucia i wydajności. Uchwyty wyposażone są w mechanizm blokady, który mocno mocuje ostrze do obsadki, aby zapobiec poluzowaniu się ostrza podczas gry. Konsekwentnie mocno zamocowane ostrze maksymalizuje transfer energii z buta  na ostrze przy każdym odepchnięciu. Z systemem SpeedBlade XS kompatybilne są ostrza ze stali nierdzewnej CCM XS. Ostrza te są wykonane z wysokiej jakości stali, która zapewnia długotrwałą wydajność.

Dzięki jednoczęściowemu butowi, systemowi języka XS i ulepszeniom w prawie każdym aspekcie, łyżwy CCM Jetspeed FT485 są stworzone dla tych wszystkich, którzy chcą poprawić prędkość, komfort i wydajność.Specyficzne kody