Łyżwy dziecięce Bladerunner Micro Ice G

328,00 zł
Brutto

Comet Ice G to łyżwy regulowane - doskonały wybór dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z łyżwami. Regulowana komfortowa łyżwa z miękkim butem wewnętrznym przy jednocześnie twardej skorupie zewnętrznej zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. 

Rozmiar
Ilość

Łyżwy regulowane Bladerunner Micro Ice G 

Dziecięce łyżwy regulowane Bladerunner Micro XT G zwiększają dumę rodziców i przyjemność z jazdy dzieci podczas jazdy na łyżwach. Micro Ice G to regulowane łyżwy w zakresie 4'ech rozmiarów przy użyciu jednego przycisku. Pozwala to rosnąć łyżwą wraz ze stopami dziecka. Jest to produkt wysokiej jakości, z którego dzieci mogą korzystać przez wiele lat, a następnie przekazać młodszemu rodzeństwu, gdy dziecko z nich wyrośnie. Łyżwy Bladerunner Micro G są wygodne dzięki dobrze wyściełanemu wnętrzu, bardzo dobrze wspierają staw skokowy i mają odpowiednio wyprofilowaną płozę która zapewnia stabilność na lodzie niezależnie od ustawionego rozmiaru. 

Ta najwyższa jakość łyżew Bladerunner Micro Ice G produkowanych przez Rollerblade sprawia że twoje dziecko dostaje sprzęt który nie będzie ograniczać jego rozwoju, a ze względu na wygodę jazda będzie czystą przyjemnością

CECHY:

• IDEALNE REKREACYJNE ŁYŻWY DLA DZIECI z systemem szybkiej regulacji rozmiaru, komfort, wygoda. Dzieci o wszystkich umiejętnościach jazdy na rolkach skorzystają z jego wydajności i wszechstronności.

• REGULOWANY SYSTEM DOPASOWANIA W 4 ROZMIARACH wykorzystuje łatwy w użyciu mechanizm, który umożliwia łyżworolkom rosnąć wraz ze stopą dziecka. Z jego funkcjonalności i wygody skorzystają zarówno dzieci, jak i rodzice.

• WSPARCIE I STABILNOŚĆ dzięki lekkiej mikrostrukturze zapewnia idealną elastyczność do przodu oraz wygodę i stabilność podczas ślizgania się po lodowisku lub stawie.

• WYGODNA WKŁADKA Z THINSULATE zapewniająca stopom ciepło i przytulność dzięki dodatkowemu wsparciu klamry z blokadą, paska na rzepa i sznurowadeł.

• OSTRZA ZE STALI NIERDZEWNEJ dłużej pozostają ostre, nie rdzewieją i zapewniają stałą wydajność przy minimalnym nakładzie środków na konserwację 

Co rzadko spotykane producent podaje że łyżwy są fabrycznie naostrzone, choć aby jeszcze polepszyć właściwości jezdne ze swojej strony sugerujemy wykonać ostrzenie w profesjonalnym punkcie. Ostrzenie można też zlecić nam.

2 Przedmioty

Specyficzne kody