• Nowy

Czarne Łyżwy figurowe czarne Jackson Artiste

1 098,00 zł
Brutto

Przeznaczenie: początkujący w jeździe figurowej / zaawansowana rekreacja

But wewnętrzny: skóra naturalna / materiał syntetyczny

But zewnętrzny: skóra naturalna pokryta winylem

Wyściółka: pianka

Haczyki: metalowe

Podeszwa: PCV

Płoza: Ultima Mark IV (chromowana stal węglowa)

Wycięcie ząbków: proste

Krzywizna płozy: 8

Sztywność buta: 25

Rozmiarówka Jackson
Ilość
Dostępne na magazynie wysyłka 24h

Czarne łyżwy figurowe Jackson Artiste

Łyżwy figurowe Jackson Artiste to obecnie jedna z najlepszych propozycji zarówno dla dzieci jak i dorosłych rozpoczynających swoją przygodę z łyżwiarstwem figurowym w klubach i szkółkach sportowych. W przypadku dzieci łyżwy Jackson Artiste sprawdzą się nawet do poziomu pierwszych skoków, natomiast dorosłym pozwolą wykonywać wszystkie podstawowe elementy łyżwiarstwa figurowego bez obawy usztywnienie stawu skokowego.

Łyżwy Jackson Artiste są również doskonałe dla osób szukających bardzo dobrych jakościowo łyżew które będą służył przez wiele lat.

Dzięki dobremu wyściełaniu wnętrza jest on wygodny i świetnie dopasowuje się do stopy. Naturalna skóra wewnątrz nie przeciera się i pozwala stopie oddychać.

Przykręcona w łyżwach Jackson Artiste, profesjonalna płoza łyżwiarska Ultima Mark IV umożliwi wykonywanie wszystkich elementów łyżwiarstwa figurowego.

Cholewka butów Jackson Artiste wykonana jest ze skóry i pokryty poliuretanem, to ułatwia utrzymanie buta w dobrym stanie i zapobiega żółknięciu i przetarciom. Przy sznurowadłach Artiste posiada wycięcie w środkowej części cholewki aby zapewnienić większą elastyczność. Język wykonany ze skóry pokryty od wewnątrz pianką zapewnia komfort wierzchniej części stopy. Wewnętrzna część wykonana jest z mikrofibry z anatomicznym wykończeniem pianką z pamięcią kształtu w okolicy kostek.

Stylizowana podeszwa wykonana z PCV w Jackson Artiste jest wodoodporna, bezobsługowa co redukuje czynności dążące do utrzymania buta w dobrym stanie do minimum.

1 Przedmioty

Specyficzne kody

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także