Kask Lazer Petit DLX CE-CPSC (Siatka + LED)

198,00 zł
Brutto

Przeznaczenie: Jazda rekreacyjna/fitness na rolkach /  rowerze szosowym / rowerze miejskim / rowerze MTB

Płeć: Unisex

Pora roku: Całoroczny

Konstrukcja: In-mold

Waga: 335g

Rozmiar: uniwersalny 50-56cm

System dopasowania kasku: Turnfit System TS+

Certyfikat: CE-CPSC

Kolor
Ilość

Kask LAZER Petit DLX

Kask LAZER Petit DLX CE-CPSC, to doskonale uniwersalna konstrukcja która sprawia że możesz go używać w każdej sytuacji i do wielu dyscyplin. LAZER Petit to idealny kask do jazdy na rolkach, rowerze, hulajnodze deskorolce itp.

Kask LAZER Petit DLX wyposażony został w odpinany daszek który przyda się aby ochronić przed oczy gałązkami i promieniami słońca. Siatka umieszczona w przednich otworach wentylacyjnych zabezpiecza przed wpadaniem owadów - co szczególnie istotne gdy wspomnimy o osach, pszczołach i innych żądlących. Gdy twoja wyprawa się przedłuży i złapie Cię zmrok zamontowane z tyłu czerwone światełko z dwoma trybami pracy (ciągły i migający) zadba o widoczność i bezpieczeństwo. Wszystko to opakowane w przyjemną dla oka stylistykę w wielu różnych wersjach kolorystycznych dostajesz w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oczywiście Lazer Petit DLX został wykonany w technologii In-mold zapewniającej lepszą trwałość, lekkość i bezpieczeństwo w porównaniu z kaskami klejonymi.

Jeśli kast Lazer Petit ma dla Ciebie zbyt małą rozmiarówkę zobacz kaski Lazer Comp DLX, to dokładnie ta sama konstrukcja co Lazer Petit tylko w mniejszym rozmiarze

BLC2197887191
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także