• Nowy

MPC Enigma 110mm - 8 szt

1 185,00 zł
Brutto

Średnica: 110mm

Gniazda na łożyska: 608 (standardowe)

Twardość: Firm XFirm, XXFirm

Profil: eliptyczny

Struktura: trzywarstwowe

Przeznaczenie: jazda szybka,  na tor owalny i drogowy oraz do wyścigów długodystansowych, wersja Firm również na deszcz

Zestaw: 8 szt. kół

Twardość
Ilość

Kółka MPC Enigma 110mm

Koła do rolek MPC Enigma 110mm to jedno z najbardziej znanych kół na świecie przeprojektowane tak żeby było jeszcze szybsze i lepsze. Jako następne pokolenie kół do wrotkarstwa szybkiego  firmy MPC, Enigma jest wyposażona w zupełnie nowy design piasty, przeprojektowane została mieszanka poliuretanowa, zmieniono też kilka detali zapewniających niezawodne osiągi.

To najnowszy przełom w ofercie MPC - Enigma. Została ona stworzona od podstaw, wykorzystując najnowsze technologie w konstrukcji kół i formułowaniu poliuretanu. Enigma została zaprojektowana, aby spełnić rygorystyczne wymagania najwybitniejszych sportowców na świecie.

W testach laboratoryjnych i terenowych, kółka MPC Enigma wykazała aż 25% poprawę trwałości w porównaniu z czołowymi produktami. Inżynierowie MPC osiągnęli ten wynik, nie poświęcając przy tym przyczepności, toczenia i stabilności, za które kółka MPC są cenione wśród najlepszych rolkarzy na świecie.

Jeśli spodziewasz się mokrej nawierzchni, a trasa jest kręta wybierz opcję Firm, jeśli nawierzchnia jest chropowata lub niezbyt dobrej jakości wybierz opcję XFirm. Przy suchych nawierzchniach o dużej gładkości najlepiej sprawdzi się XXFirm

ATOBOOMAG
1 Przedmiot

Specyficzne kody