Rolki figurowe Risport Antares + STD Starlight Lite

1 625,00 zł
Brutto

But: Risport Antares

Szyna: STD Starlight Lite 

Koła: STD 2x68mm/84A, 1x68mm/87A

ToeStop: STD Super Jump Light

Łożyska: Łożyska ze stali chromowej STD ABEC 7

Osie: 8mm jednostronne

Rozmiar [mm]

Rolki figurowe Rosport Antares z szyną STD Starlight Lite

Buty Risport Antares

to profesjonalne buty figurowe idealne dla początkujących rolkarzy figurowych. Dla dzieci - odpowiednie do nauki skoków pojedynczych. Dla dorosłych odpowiednie do elementów jazdy, piruetów i pierwszych prób skoków pojedynczych. Wnętrze butów Risport Antares jest miękko wykończona piankami dostosowującymi się do kształtu stopy pod wpływem temperatury i wyściełane materiałem syntetycznym. Zewnętrzna cholewka buta potryta jest skórą naturalną i miękko wykończona w górnej części. Lekka podeszwa PVC jest wodoodporna.

Sztywność buta: 35/100 

STD Skates Starlight Lite

zapewnia zwrotność i prowadzenie rolek w jeździe figurowej nieosiągalne podczas jazdy na rolkach z tradycyjnymi szynami. Trzy koła ułożone w taki sposób aby symulować krzywiznę płozy łyżwiarskiej i Toe Stopper zastępujący ząbki świetnie odwzorowują podczas jazdy charakterystykę łyżew figurowych, a przesiadka z łyżew na rolki odbywa się zaskakująco szybko choć oczywiście potrzebuję odrobiny adaptacji.

Model rolek figurowych STD Starlight Lite przede wszystkim wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Przy zachowaniu bardzo dobrej jakości całego zestawu zadbano o to aby cena była możliwie najbardziej atrakcyjna. 

Zestaw rolek figurowych STD Starlight Lite może być zamontowany do dowolnych butów do łyżwiarstwa figurowego jak również butów specjalistycznych do jazdy na rolkach figurowych.

Rozmiar szyny zależy od długości podeszwy buta:

Rozmiarówka szyn STD - sizechart

W zestawie STD Starlight Lite znajdziesz:

  • Lekkie i wytrzymałe szyny STD Starlight Lite wykonane z wytrzymałego, szczotkowanego, aluminium lotniczego, 
  • Koła  STD 84A o rozmiarze zależnym od rozmiaru szyny skutecznie amortyzują wstrząsy, charakteryzują się dobrym toczeniem i całkiem dobrą jak na koła do jazdy figurowej odpornością na ścieraniem nawet na asfalcie.
  • ToeStop STD Super Jump Light w użytkowaniu przypominający ząbki łyżew figurowych, zapewnia bardzo dobrą sprężystość przy wybiciu i lekkość. Możliwość regulacji wysokości pozwala dopasować ustawienie do własnych preferencji. 
  • Płynnie toczące się i szybkie łożyska ze stali chromowej ABEC 5  (nierdzewne)

Dla osób które dokonają zakupu zestawu w naszym sklepie montaż szyn wykonujemy gratis! W sytuacji, gdy szyny montowane są do buta używanego w którym wymagane jest "kołkowanie" starych otworów, koszt kołkowania znajdziecie w dziale SERWIS

Specyficzne kody