• Nowy

Nagolenniki hokejowe CCM JetSpeed FT485

438,00 zł
Brutto
Kat. wiekowa
Rozmiar
Ilość

Ochraniacze goleni CCM Jetspeed FT485

Ochraniacze goleni CCM Jetspeed FT485 są w grze od sezonu 2021. Te nowe lekkie ochraniacze goleni zostały zoptymalizowane, aby zapewnić jak największy zakres ruchu, jednocześnie są wyposażone w zaawansowaną technologię, która pomaga chronić Cię przed uderzeniami.

Konstrukcja ochraniaczy goleni CCM Jetspeed FT485 została przeprojektowana z anatomicznym, smukłym dopasowaniem. Takie podejście zapewnia idealne dopasowanie, zapewniając optymalną ochronę, a jednocześnie mobilność zoptymalizowaną pod kątem rywalizacji. Osiąga to dzięki konstrukcji skorupy i nowej anatomicznej piance PE + miękkiej wyściółce. Wyściółka ta jest również wyjmowana, co pozwala na łatwą konserwację, a także ochronę i wentylację.

Przechodząc do kolan i nagolenników ochraniaczy CCM Jetspeed FT485, firma CCM zastosowała zoptymalizowane anatomiczne rzepki JDP. Ten ulepszony punkt zgięcia rzepki zapewnia większą swobodę ruchów i pomaga rozproszyć siłę uderzenia z dala od kolan. Jest to połączone z wytrzymałymi ochraniaczami łydek z pianki PE i plastikowymi wstawkami, które zapewniają lekką, ale mocną ochronę.

W ochraniaczach goleni Jetspeed FT485 w okolicy ud zastosowano pianki PE, które zapewniają jeszcze bardziej niezawodną ochronę. Aby utrzymać wszystko na miejscu, CCM zastosował opływowy pasek blokujący z rozciągliwą wygodną poduszką i regulowanym paskiem na łydkę dla indywidualnego dopasowania.

Jeśli jesteś graczem średniozaawansowanym lub zaawansowanym i szukasz ochraniacza na golenie, który chroni Cię przed uderzeniami, jednocześnie utrzymując maksymalną prędkość bez nadmiernego obciążania ochraniacze na golenie CCM Jetspeed FT485 będą dla Ciebie odpowiednie.

1 Przedmioty

Specyficzne kody