• Nowy

Nagolenniki hokejowe CCM JetSpeed FT475

258,00 zł
Brutto
Kat. wiekowa
Rozmiar
Ilość

Ochraniacze goleni CCM Jetspeed FT475

Ochraniacze goleni CCM Jetspeed FT475 zapewniają doskonałą ochronę, mobilność i komfort początkującym i średniozaawansowanym graczom w doskonałej cenie.

  •     nowa anatomiczna konstrukcja o wąskim kroju
  •     ochraniacze na łydki z pianki PE z wkładkami z tworzywa sztucznego
  •     zoptymalizowana geometria anatomiczna i rzepka JDP dla ochrony goleni i kolan
  •     pianka PE dla ochrony ud
  •     szeroki i elastyczny pasek na łydkę
  •     wyjmowana wkładka z pianki PE

Niezależnie, czy chodzi o blokowanie strzałów, czy o obijanie kijów, chroń swoje nogi dzięki najwyższej klasy ochraniaczom goleni firmy CCM. Ochraniacze goleni FT475 mają nowy, anatomiczny, wąski krój, który współgra z pozostałą częścią linii, co zapewnia lekką, mobilną ochronę, której potrzebujesz.

Dla ochrony łydki CCM wykorzystuje piankę PE z plastikowymi wstawkami, lekki materiał, który jest dopasowany dla większego komfortu. Pianka PE jest również używana do ochrony w okolicy ud, aby zapewnić ochronę nóg przed uderzeniami krążka i kija.

Ochraniacze kolan i goleni wykonane są z materiału JDP i mają zoptymalizowaną geometrię anatomiczną. Ulepszony flex point zapewnia większą swobodę ruchów i rozprasza siłę uderzeń z dala od stawu kolanowego, zapewniając wysoki poziom komfortu i ochrony.

Do mocowania FT475 wykorzystuje system dwóch pasków - górny nylonowy pasek blokujący z szerokim elastycznym paskiem na łydkę. Paski pomagają zablokować pad na miejscu, zapewniając bezpieczne czucie. Wewnątrz wkładki CCM zawiera piankę PE z wyjmowaną wkładką dla łatwej konserwacji i dobrego poziomu ochrony.

Nagolenniki to niezbędny element wyposażenia ochronnego graczy, który zapewnia zdrowie i ochronę za każdym razem, gdy wychodzisz na lód. Nagolenniki CCM Jetspeed FT475 to świetna opcja dla początkującego i średniozaawansowanego gracza, który szuka wygodnego i ochronnego ochraniacza goleni w doskonałej cenie.

1 Przedmioty

Specyficzne kody