Szyna figurowa Atom Jackson Mirage

Szyna figurowa Atom Jackson Mirage

1 195,00 zł
Brutto

Szyna: Atom Jackson Mirage (Rocker 8')

Koła: Atom Mirage 68 lub 72mm / 87A

ToeStop: Bionic Artiste

Łożyska: Bionic ABEC 7

Osie: 6mm dwustronne

Rozmiar
Kolor kół

Zestaw Jackson do jazdy figurowej na rolkach zawiera ultralekkie i wytrzymałe szyny Atom Jackson Mirage wykonane z pięknie wykończonego szczotkowanego, lotniczego aluminium. Koła o wysokim współczynniku odbicia i twardości 87A Atom Mirage  sprawdzą się zarówno na gładkich jak i na mniej idealnych nawierzchniach. Toe Stoper Bionic Artiste oraz bardzo szybkie i wytrzymałe łożyska Bionic ABEC 7.

Sprzęt ten powstał przy współpracy trzech wyspecjalizowanych marek. Atom to firma znana z produkcji szyn oraz kół rolkarskich/wrotkarskich o doskonałych parametrach używanych przez czołówkę światową w wielu wrotkarskich dyscyplinach. Bionic od lat produkuje świetnej jakości łożyska i akcesoria wrotkarskie. I w końcu Jackson, jeden z najlepszych światowych producentów łyżew. Z połączenia ich doświadczenia, wiedzy i środków technicznych powstały najwyższej jakości szyny Atom Mirage, najdokładniej jak to możliwe odwzorowujące jazdę na łyżwach, przy użyciu kół.

Zestaw Arom Mirage można przymocować do nowych lub używanych butów do jazdy figurowej. Rozmiar szyny dobierany jest indywidualnie na podstawie rozmiaru i modelu buta biorąc pod uwagę długości podeszwy. Wybrany rozmiar szyny (mierzony w milimetrach) powinien być nieco krótszy niż długość podeszwy buta łyżwiarskiego (prawie od końca do końca podeszwy).

W zestawie Jackson Mirage:

  • Bardzo lekkie i wytrzymałe szyny Atom Mirage wykonane ze szczotkowanego aluminium lotniczego o profilu krzywizny (rocker) szyn 8', co odpowiada profilowi, na przykład John Wilson Gold Seal, gdzie promień ostrza wynosi 8 stóp.
  • Koła Atom 87A Mirage skutecznie amortyzują wstrząsy, charakteryzują się doskonałym odbiciem i toczeniem
  • ToeStop Bionic Artiste w użytkowaniu przypominający ząbki ale zapewniający regulację wysokości, którą każdy może dopasować do własnych preferencji
  • Płynnie toczące się i szybkie łożyska Bionic ABEC 7

Dla osób które dokonają zakupu zestawu w naszym sklepie montaż szyn wykonujemy gratis! W sytuacji, gdy szyny montowane są do buta używanego w którym wymagane jest "kołkowanie" starych otworów, koszt kołkowania 2zł za otwór (tylko te niezbędne do montażu) lub 40zł za wszystkie.

Specyficzne kody