• Nowy

Rolki K2 Alexis 80 PRO

598,00 zł
Brutto

Przeznaczenie: nauka jazdy, jazda rekreacyjna, fitness

Skorupa: kompozytowy szkielet Stability Plus, zaciągane sznurówki Speed Lacing System, klamra u góry, rzep 45 st.

But wewnętrzny: K2 Softboot

Szyna: FBI Frame - kompozytowa

Koła: K2 Fitness Series 80mm/80A

Łożyska: ABEC 5

Rozmiar
Ilość

Rolki K2 ALEXIS 80 PRO

Rolki rekreacyjne K2 ALEXIS 80 PRO to rolki stworzone dla osób jeżdżących rekreacyjnie lub rozpoczynających jazdę na rolkach. Firma K2 znana jest miękkich butów dających użytkownikom wygodę podczas nawet najdłuższej jazdy. Koła w rolkach K2 ALEXIS 80 PRO są stosunkowo miękkie co pozwala na komfortową jazdę nawet na gorszej nawierzchni. Dość wysoka  i wykonana ze sztywnych materiałów cholewka rolek K2 ALEXIS 80 ALU dobrze wspiera staw skokowy co bardzo istotne dla komfortu jazdy szczególnie podczas nauki nowych na rolkach.

Kompozytowa szyna rolek K2 Alexis 80 PRO pozwala na jeszcze lepsze tłumienie drgań podczas jazdy i daje elastyczność która podczas dzięki czemu rolki wybaczają błędy lepiej niż te z szynami aluminiowymi.

Bardzo dużym atutem w rolkach K2 jest system zaciągania sznurowadeł Speed Lacing System. Wystarczy mocno pociągnąć za specjalny uchwyt w swoich rolkach aby sznurowadła zaciągnęły się i dopasowały buta do stopy. Podobnie podczas zdejmowania rolek, podnosimy tylko blokadę sznurówek i ciągniemy język do przodu. Dzięki temu systemowi rolki K2 są gotowe do jazdy w mniej niż minutę, równie szybko możemy je zdjąć.

1 Przedmioty

Specyficzne kody