• Nowy
Rolki ATOM Pro Fitness

Rolki ATOM Pro Fitness - RED

1 495,00 zł
Brutto

Skomponuj rolki dostosowane do własnych potrzeb.

But:

- powłoka z włókna węglowego

- klamry zapadkowe na cuff'ie

- rzep 45

- wypełnienie o wysokiej gęstości

Szyna: ATOM STRIKER II do wyboru różne długości i konfiguracje

Łożyska: Bionic ABEC 7 

Koła: Atom Matrix, różne rozmiary do wyboru

Rozmiar
Średnica
Szyna
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rolki szybkie Atom Pro Fitness

Rolki Atom Pro Fitness należące do kategorii semi-race przeznaczone zarówno dla rolkarzy chcących amatorsko jeździć w maratonach, jak i codziennej jazdy fitness. But rolek Atom Pro Fitness ma skorupę z włókna węglowego dającego sztywność i lekkość. Shell ma możliwość termoformowania aby w każdej chwili możliwe było poprawienie komfortu i lepsze dopasowanie rolek do stopy

Wyściółka butów semi-race Atom Pro Fitness nie jest zbyt gruba zapewniając dobry transfer siły odepchnięcia jednak komfort pozostaje rewelacyjny.  Cuff jest ruchomy i niezbyt wyskoki , aby umożliwić większy zakres ruchów podczas odpychania, dając jednocześnie doskonałe wsparcie boczne i komfort.

Zestaw rolek szybkich  Atom Pro Fitness  możesz sobie skomponować według własnych potrzeb i zaawansowania. Jest to świetna opcja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jazdą fitness i jazdą szybką. Zestaw ewoluując będzie wspierał twoje postępy w dochodzeniu do perfekcyjnej techniki.

Rolki semi-race Atom Pro Fitness są świetną opcją, niezależnie od tego, czy chcesz pojeździć z przyjaciółmi, czy ukończyć maraton w dobrym czasie.Polecam ten produkt.

Marcin Duda

1 Przedmioty

Specyficzne kody