• Nowy

Rollerblade Lightning 80 White/Aqua

948,00 zł
Brutto

Przeznaczenie:  jazda urban, freeskate, freestyle

Skorupa: kompozytowy szkielet Ligtning

Liner: Twister XT 

Szyna: Extruded Alu (max 80mm) 243mm/9.6" lub 255mm/10" (rozmiary 44,5-47)

Koła: Rollerblade 80mm 85A 

Łożyska: 608 ZZ SG7 

Śruby: 8 mm jednostronne

Zestaw: Para rolek, hamulec, klucz imbus 4mm, wkładka redukująca objętość

Rozmiar
Ilość

Rolki Rollerblade Lightning 80 W

Rolki miejskie Rollerblade Lightning 80 W, to zupełnie nowy segment rolek w stajni Rollerblade znajdujący się w segmencie urban/fsk  pomiędzy RB80, a Twisterem.

Zupełnie nowa konstrukcja shella Lightning'ów dająca dobre dopasowanie w okolicy pięty i dość dużo miejsca u nasady palców choć nie są aż tak szerokie jak skorupy RB. Wartym uwagi jest innowacyjny system klamer. Przede wszystkim są one metalowe, co zapewne przełoży się na ich trwałość. Nowe klamry posiadają mikroregulację i pamięć rozmiaru.

Liner jest uszyty dobrze i dość podobny do linerów znanych z rolek Cruiser i RB  ale posiada po dwie dziurki z każdej strony do sznurowania. Dość sztywny ale wygodny. Wewnątrz znajduje się anatomiczna dobrze wykonana wkładka, a między butem wewnętrznym, a skorupą, pod piętą swoje miejsce znalazł shock absorber który umili lądowania.

Koła Rollerblade 80mm o twardości 85A mają trwały poliuretan i dobre właściwości jezdne, zamontowane w nich łożyska SG7 zapewniają gładkie toczenie i przez dłuższy czas pozostają bezobsługowe ponieważ są dobrze uszczelnione dwustronnie metalowymi osłonkami.

Szyna w zależności od rozmiaru buta ma długość 243mm do 43, a od rozmiaru 44,5 długość 255mm co zapewnia stabilność i zwrotność niezależnie od gabarytów użytkownika.

Rollablade Lightning W jest bardzo ciekawą propozycją dla wielbicieli jazdy po mieście i na pewno znajdzie się wiele osób którym przypadną do gustu i będą też dobrze leżały na stopach.

Specyficzne kody