Rolki Rollerblade Crossfire

1 995,00 zł
Brutto

Shell (skorupa): Crossfire Carbon  (kompozyt włókien węglowych)

Liner (but wewnętrzny): Anatomiczny liner zintegrowany, Anatomiczne miejsca na piętę i kostki

Zapinanie: górna klamra + klamra 45⁰ z mikroregulacją typu spide+ tradycyjne sznurowadła + toe strap

Szyna: Extrudowane Aluminium rozmiary 41-47EU (max 80mm) 243mm/9.6", rozmiary 36-40 231mm/9.1", możliwość rockering'u, osie 8mm jednostronne, otwory montażowe 165/150mm

Koła: Hydrogen SE 80mm/85A

Łożyska: Twincam ILQ-9 Classic Plus

Rozmiar

Rolki Rollerblade Crossfire

Rolki Rollerblade Crossfire to długo wyczekiwana rolka Rollerbale'a przeznaczona do freestyle slalomu zbudowana na bazie shella z włókna węglowego ze zintegrowanym, anatomicznym butem wewnętrznych z dobrze wyprofilowanym miejscem na kostki oraz piętę które dają odpowiednie trzymanie.

Za zamknięcie stopy w rolkach Rollerblade Crossfire odpowiadają niezawodne tradycyjne sznurowadła wspomagane górną klamrą, klamrą 45⁰ typu spider z mikroregulacją zapięcia i odpięcia oraz toe-strap zwiększający możliwość dopasowania buta w obrębie palców. 

Cuff Rollerblade Crossfire daje możliwość cantingu w czterech położeniach: podniesienie, opuszczenie, pochylenie w prawo i pochylenie w lewo. 

Skorupa Rollerblade Crossfire z włókna węglowego zapewnia lekkość i sztywność zarezerwowaną dla kompozytów węglowych, a znając jakość prezentowaną przez większość Rollerblade po modelu Crossfire można się spodziewać wszystkiego co najlepsze.

Oryginalny opis producenta:

Crossfire został zaprojektowany do jazdy slalomowej, ale ze względu na swoją zwrotność  i wydajność może być stosowany w każdym stylu jazdy na łyżworolkach. Rolki te zapewniają wygodną, ale jednocześnie sztywną konstrukcję aby pozwolić na ostre skręty i wheeling'i, a jednocześnie oferują idealne połączenie reaktywności z dużą ilością kontroli. Dodatkowo, wkładka PSI+ Crossfire poprawia wygodę dzięki dynamicznej stabilizacji pięty, która pomaga zminimalizować zmęczenie stóp i czyni rolkę bardziej responsywną, zapewniając cały dzień komfortowej jazdy.

CECHY:

• ROLLERBLADE CROSSFIRE są dla riderów szukających rolek do jazdy slalomowej.

• CANTING CUFF, KOMFORT Z REAKCJĄ zapewniają bezpieczeństwo i wygodne dopasowanie, cuff umożliwia indywidualne ustawienie, anatomiczny język i wyściółka z dużą ilością wypełnienia i wkładka PSI+.

• BEZPIECZNE DOPASOWANIE I ZAPIĘCIE - klamra na mankiecie, klamra mikroregulowana (45 stopni), sznurowadła i pasek na palcach zapewniają wszystko, co potrzebne dla wygody i dopasowania.

• MOCNA, ZWROTNA SZYNA - ta szyna o długości 243 mm (231 mm dla rozmiarów 36-40) zapewnia kontrolę i przeniesienie mocy. Przednie i tylne koła mogą być podniesione, co zapewnia szybkie skręty i dodatkową zwrotność. Hamulce nie są dołączone.

• KOŁA HYDROGEN SE ELITE-PERFORMANCE - koła 80 mm/85A z własną formułą uretanu; łożyska Twincam ILQ-9 Classic Plus zwiększają prędkość. Rozmiar 76 mm dla rozmiarów 36-40".

Rozmiarówka Rollerblade Crossfire - Tabela Rozmiarów

Specyficzne kody