Rolki SEBA High Light 80 White

1 648,00 zł
Brutto

Shell (skorupa): High Light  (kompozyt plastiku z włóknem szklanym)

Liner (but wewnętrzny): zintegrowany, Drylex, przybierający kształt stopy

Zapinanie: Metalowa klamra górna + klamra 45⁰ z mikroregulacją + tradycyjne sznurowadła 

Szyna: X2R Rockerable Black Frames 4x80mm 

Koła: Seba King Street 80/85a

Łożyska: Seba ABEC9 

Rozmiar
Ilość

Rolki SEBA High Light to zdecydowany lider w konkurencji rolek slalomowych pod względem relacji ceny do jakości. Saba High light to rolki sprawdzone przeznaczone zarówno dla zaawansowanych zawodników freestyle slalom jak i dla początkujących. Dzięki swojej niesamowitej wręcz wygodzie zapewnionemu przez dopasowującą się do stopy wyściółkę Drylex sprawiają że nie ma minimalnego poziomu zaawansowanie aby ich dosiadać nie ma też slalomowej ewolucji której na nich nie wykonasz. 

Rolki SEBA High Light wyposażone są w możliwość canting'u tzn. pochylenia cuffa w dowolnym kierunku, podniesienia, opuszczenia lub przesunięcia tył/przód. Równie duży zakres możliwości mamy przy ustawieniu położenia szyny. SEBA jak we wszystkich swoich wyższych modelach wyposażyła te model High Light w 7-mio punktowe bloki montażowe.

Za odpowiednie trzymanie pięty odpowiada klamra z mikroregulacją typu Spider pozwalająca precyzyjnie nie tylko dociągać ale i odpuszczać naciąg. Trzymanie palców można regulować toe strapem, a do zamknięcia skorupy służy odporna na uszkodzenia, metalowa górna klamra. Całości dopełniają oczywiście niezastąpione tradycyjne sznurowadła, jak to zwykle w przypadku rolek SEBY  mamy możliwość sznurowania ich do samej góry.

Rolki SEBA High Light to doskonały wybór dla zawodników uprawiających freestyle slalom na każdym poziomie zaawansowania ale również dla osób szukających wygody przy zachowaniu najwyższej precyzji prowadzenia.

Specyficzne kody