Rolki dziecięce FR AXS

Rolki dziecięce FR AXS

595,00 zł
Brutto

Przeznaczenie: dla dzieci, nauka, freeride, podstawy slalomu

Skorupa: kompozytowy but, górna klamra, klamra 45⁰, sznurowanie, regulowane w zakresie 4 rozmiarów

Szyna: Extruded Alu 192mm, 210mm, 216mm (w zależności od rozmiaru)

Koła: FR 85A 64mm, 70mm, 72mm (w zależności od rozmiaru)

Łożyska:  ABEC7

Śruby: 8mm jednostronne

Zestaw: para rolek, klucz, hamulec.

Kolor
Rozmiar
Ilość

Rozsuwane rolki dziecięce FR AXS

Dziecięce rolki rozsuwane FR AXS  produkowane przez markę SEBA to wyjątkowo innowacyjna seria rolek przeznaczonych do jazdy od podstaw aż do treningów jazdy miejskiej i slalomu dla najmłodszych. Dzięki zastosowaniu w FR AXS twardej skorupy rolki świetnie stabilizują staw skokowy zapewniając doskonałą kontrolę podczas jazdy. 

W dziecięcych rolkach FR AXS zastosowano koła o różnych średnicach i szyny z prerocker'ingiem. Po wymianie kół na takie o równej średnicy otrzymamy ustawienie kół "banan" co skutecznie pozwala ćwiczyć podstawy slalomu.

System szybkiego wiązania pozwala niecierpliwym lub najmłodszym dzieciom na samodzielne i szybkie założenie rolek.

Wewnętrzny but (liner) rolek dziecięcych FR AXS jest gruby, mięsisty, wygodny i w trakcie użytkowania świetnie dopasowuje się do anatomii stopy dziecka. Przednia część linera uszyta jest z rozciągliwego neoprenu który  niezmiennie dobrze układa się w przedniej części buta w trakcie gdy stopa dziecka rośnie i rozsuwamy rolki.

Dla rodziców bardzo ważną sprawą jest też możliwość regulacji rozmiaru rolek, w przypadku SEBA FR AXS w zakresie aż czterech rozmiarów. Co ważne, niezależnie od ustawionego rozmiaru szyna i koła są prawidłowo ustawione, co nie jest oczywiste gdy patrzymy na inne rozsuwane konstrukcje.

1 Przedmioty

Specyficzne kody