• Nowy
Rolki dziecięce FR AXS

Rolki dziecięce FR AXS

595,00 zł
Brutto

Przeznaczenie: dla dzieci, nauka, freeride, podstawy slalomu

Skorupa: kompozytowy but, górna klamra, klamra 45⁰, sznurowanie, regulowane w zakresie 4 rozmiarów

Szyna: Extruded Alu 192mm, 210mm, 216mm (w zależności od rozmiaru)

Koła: FR 85A 64mm, 70mm, 72mm (w zależności od rozmiaru)

Łożyska:  ABEC7

Śruby: 8mm jednostronne

Zestaw: para rolek, klucz, hamulec.

Kolor
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rozsuwane rolki dziecięce FR AXS

Dziecięce rolki rozsuwane FR AXS  produkowane przez markę SEBA to wyjątkowo innowacyjna seria rolek przeznaczonych do jazdy od podstaw aż do treningów jazdy miejskiej i slalomu dla najmłodszych. Dzięki zastosowaniu w FR AXS twardej skorupy rolki świetnie stabilizują staw skokowy zapewniając doskonałą kontrolę podczas jazdy. 

W dziecięcych rolkach FR AXS zastosowano koła o różnych średnicach i szyny z prerocker'ingiem. Po wymianie kół na takie o równej średnicy otrzymamy ustawienie kół "banan" co skutecznie pozwala ćwiczyć podstawy slalomu.

System szybkiego wiązania pozwala niecierpliwym lub najmłodszym dzieciom na samodzielne i szybkie założenie rolek.

Wewnętrzny but (liner) rolek dziecięcych FR AXS jest gruby, mięsisty, wygodny i w trakcie użytkowania świetnie dopasowuje się do anatomii stopy dziecka. Przednia część linera uszyta jest z rozciągliwego neoprenu który  niezmiennie dobrze układa się w przedniej części buta w trakcie gdy stopa dziecka rośnie i rozsuwamy rolki.

Dla rodziców bardzo ważną sprawą jest też możliwość regulacji rozmiaru rolek, w przypadku SEBA FR AXS w zakresie aż czterech rozmiarów. Co ważne, niezależnie od ustawionego rozmiaru szyna i koła są prawidłowo ustawione, co nie jest oczywiste gdy patrzymy na inne rozsuwane konstrukcje.

1 Przedmioty

Specyficzne kody