Rollerblade Comet Ice XT

295,00 zł
Brutto

But: miękki but wewnętrzny Velvet stworzony z myślą o wygodzie i anatomicznym dopasowaniu, formowana cholewa zapewnia bardzo dobre wsparcie kostki, dodatkowo stabilność gwarantują nam górna klamra, pasek pod kątem 45 stopni oraz dobrej jakości sznurowanie

Ostrze: typu hokejowego, wykonane ze stali nierdzewnej 

Rozmiar: regulowany w zakresie 5 numerów

Rozmiar
Ilość

Dziecięce łyżwy regulowane Rollerblade Comet Ice XT

Dziecięce łyżwy rozsuwane Rollerblade Comet Ice XT  to doskonały wybór dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z łyżwami. Regulowana komfortowa łyżwa z miękkim butem wewnętrznym przy jednocześnie twardej skorupie zewnętrznej zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.

Ostrze łyżew dziecięcych ma odpowiednią długość zapewniając optymalną stabilność na tafli niezależnie od ustawionego rozmiaru, a cholewka utrzymuje staw skokowy w odpowiedniej pozycji dzięki temu postępy są znacznie szybsze, a dziecko nie zniechęca się do nauki. 

Rzep i klamra łyżew Łyżew Rollerblade Comet Ice XT pewnie zamykają skorupę i nie odpinają się z trakcie jazdy zapewniając dziecku pełnię frajdy bez rozpraszania uwagi i dodatkowego stresu.

Rollerblade Comet Ice to sprawdzony model, polecany przez wielu instruktorów oraz szkółek łyżwiarskich i my również go polecamy.

2 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Rekreacja

Specyficzne kody