• Nowy

Łyżwy figurowe Tempish Nessie Magma

438,00 zł
Brutto

Przeznaczenie: nauka podstaw jazdy i jazda rekreacyjna

But: 

  Materiał zewnętrzny: naturalna skóra zamszowa

  Materiał wewnętrzny: SUPER SOFT FUN FUR ma doskonałą funkcję izolacji termicznej.

WyściółkaINTEGRAL Termo – anatomiczna wyściółka z pamięcią na bazie lateksu DB 320

Wiązanie: sznurowadła z dodatkowymi haczykami

Ostrze: TEMPISH new design WAVE z polerowanej stali nierdzewnej wstępnie naostrzone

Rozmiar
Ilość

Łyżwy Tempish Nessie Magma

Łyżwy rekreacyjne z butem o konstrukcji figurowej Tempish Nessie Magma to połączenie atrakcyjnego wyglądu, dobrej jakości i atrakcyjnej ceny.

Kupując Tempish Nessie Magma dostajesz dobre wsparcie stawu skokowego oraz wymaganą sztywność bez obaw o kontuzję. Łyżwy te będą odpowiednie zarówno gdy rozpoczynasz swoją przygodę z łyżwiarstwem jak i gdy już jeździsz i potrzebujesz dobrej, wygodnej łyżwy rekreacyjnej do okazjonalnej jazdy w rozsądnej cenie.

Model Tempish Nessie Magma zapewnia wygodę gwarantowaną przez miękką wyściółkę oraz anatomiczne ukształtowanie w okolicach kostek. 

Tabela Rozmiarów:

Rozmiar 36 37 38 39 40 41 42
cm 22,8 23,3 24,2 24,7 25,5 26,3

27

UWAGA ! W większości sklepów internetowych model Tempish Nessie Magma widoczny jest z czarnymi sznurowadłami ale po otwarciu kartonu okazuje się że ma sznurowadła białe, ponieważ z takimi jest mam dostarczany przez producenta, a obrazki z czarnymi sznurowadłami są ściągane ze strony producenta bez weryfikacji rzeczywistego koloru.

Jeśli chcesz ten model ze sznurowadłami czarnymi możesz dokupić profesjonalne sznurowadła do łyżew figurowych Jackson o długości 249cm dostępne w naszym sklepie.

1 Przedmioty

Specyficzne kody