• Nowy

Koła PiperWheels Torq

70,00 zł
Brutto

Już w Polsce!

Model: TORQ

Rozmiar: 90/100/110

Twardość: F1 (85A) / XF

Twardość core: RX-9

Profil: Eliptyczny

Przeznaczenie: Jazda szybka, trening, rekreacyjna, tor, dobra zabawa :)

Zestaw: 6szt. (125mm) lub 8szt. (pozostałe rozmiary)

Średnica
Twardość

Kółka do PiperWheels G14 Race 

Nowy model kółek dostępny od sezonu 2024, PiperWheels Torq reprezentuje esencję marki Piper, wykorzystując najbardziej znaną formułę poliuretanu w jednowarstwowych kołach. Neal Piper przyjmuje, że Torq podobnie jak wcześniej G14 Race jest częścią linii wyścigowej premium, ale w przystępnych cenach dla rolkarzy w każdym wieku i na każdym poziomie sportowym.

Koła Piper Torq są dokładnie tym, czego oczekujesz od kół wyścigowych - dobrego toczenie, trwałości i wysokiej wydajności w przystępnej cenie. Pamiętaj, że Chad Hedrick, Joey Mantia oraz wielu mistrzów i rekordzistów zdobywało swoje tytuły na jednowarstwowych kołach . Koła Piper stały się od tamtego czasu jeszcze szybsze! Nie każdy jest w stanie wykorzystać atuty kół produkowanych w technologii dwuwarstwowej. Na treningu też nie koniecznie musisz zdzierać koła za 1000zł. Równie dobrze możesz trenować na świetnym kole o tym samym profilu co topowe Piper Time czy M-Disc i wykonanym z tej samej mieszanki uretanu zewnętrznego co Time i G14 PRO ale za połowę ceny kół startowych. 

Tworząc kółka Torq Neal Piper życzy wszystkim rolkarzom, aby cieszyli się jazdą i korzyściami płynącymi z kół o najwyższej jakości i wysokiej wydajności w przystępnych cenach.

Uwaga! Wyjaśniając nieścisłości dotyczące ilości warstw w kole: w swoich opisach przyjmujemy za koła dwuwarstwowe takie które mają w konstrukcji samej "opony" dwie warstwy poliuretanu o różnej twardości i właściwościach  fizycznych osadzone na "feldze" z termicznie odlewanego plastiku. W angielskich opisach natomiast takie koła często opisywane będą jako trzywarstwowe liczą oni bowiem hub jako trzecią warstwę. Podobnie kółka jednowarstwowe w odniesieniu do poliuretanu będą opisywane jako dwuwarstwowe w rozumieniu całego koła.

Specyficzne kody