• Nowy

Koła PiperWheels G14 Race

390,00 zł
Brutto

Już w Polsce!

Model: G14 Race

Rozmiar: 110 mm

Twardość: F1 (86A)

Profil: Eliptyczny

Przeznaczenie: Jazda szybka, trening, rekreacyjna, tor, dobra zabawa :)

Zestaw: 6szt. (125mm) lub 8szt. (pozostałe rozmiary)

Średnica
Twardość
Ilość
Kupujesz produkt w przedsprzedaży. Wyślemy go do Ciebie gdy tylko dotrze do naszego magazynu 3-4tyg.

Kółka do PiperWheels G14 Race 

Nowy model kółek PiperWheels G14 Race reprezentuje esencję marki Piper, wykorzystując najbardziej znaną formułę poliuretanu po raz pierwszy w jednowarstwowych kołach. Neal Piper przyjmuje, że G14 Race jest częścią linii wyścigowej premium, ale w przystępnych cenach dla rolkarzy w każdym wieku i na każdym poziomie sportowym.

Koła G14 Race są dokładnie tym, czego oczekujesz od kół wyścigowych - dobrego toczenie, trwałości i wysokiej wydajności w przystępnej cenie. Pamiętaj, że Chad Hedrick, Joey Mantia oraz wielu mistrzów i rekordzistów zdobywało swoje tytuły na jednowarstwowych kołach . Koła PiperWheels stały się od tamtego czasu jeszcze szybsze! Nie każdy jest w stanie wykorzystać atuty kół produkowanych w technologii dwuwarstwowej. Na treningu też nie koniecznie musisz zdzierać koła za ponad 1000zł. Równie dobrze możesz trenować na świetnym kole o tym samym profilu i wykonanym z tej samej mieszanki uretanu zewnętrznego co G14 PRO ale za połowę ceny kół startowych. 

Tworząc kółka G14 Race Neal Piper życzy wszystkim rolkarzom, aby cieszyli się jazdą i korzyściami płynącymi z kół o najwyższej jakości i wysokiej wydajności w przystępnych cenach.

Uwaga! Wyjaśniając nieścisłości dotyczące ilości warstw w kole: w swoich opisach przyjmujemy za koła dwuwarstwowe takie które mają w konstrukcji samej "opony" dwie warstwy poliuretanu o różnej twardości i właściwościach  fizycznych osadzone na "feldze" z termicznie odlewanego plastiku. W angielskich opisach natomiast takie koła często opisywane będą jako trzywarstwowe liczą oni bowiem hub jako trzecią warstwę. Podobnie kółka jednowarstwowe w odniesieniu do poliuretanu będą opisywane jako dwuwarstwowe w rozumieniu całego koła.

0 Przedmioty

Specyficzne kody