Buty łyżwiarskie Risport Royal PRO

1 398,00 zł
Brutto

Buty do łyżwiarstwa figurowego polecane do wykonywania skoków pojedynczych i podwójnych.

Wskaźnik sztywności: 65/100

Rozmiar [mm]
Ilość

Buty figurowe Risport Royal Pro

Buty do jazdy figurowej na łyżwach Risport Royal Pro to jedne z najpopularniejszych butów marki Risport wybieranych przez łyżwiarzy figurowych obor RF3. Jest to spowodowane ich wszechstronnością oraz kompromisem pomiędzy sztywnością, a komfortem. Łyżwy zbudowane ba bazie butów figurowych Risport RF1 są bardzo wszechstronne, mogą być używane przez łyżwiarzy na każdym poziomie zaawansowania aż do skoków podwójnych.

Najważniejsze cechy butów do jazdy figurowej Risport Royal PRO:

Podeszwa z naturalnej skóry naturalnie tłumiąca wstrząsy podczas lądowań po skokach

Cholewka z wodoodpornej, naturalnej skóry z ozdobnymi przeszyciami wstępnie uformowanej anatomicznie pozwalającej stopom na oddychanie z mikrootwworami dającymi doskonałą wentylację podczas treningów.

Tylna, górna część cholewki butów Risport Royal Pro dla większego komfort obszyta dużą ilością miękkiej gąbki dającej duży komfort nawet podczas prostowania kolana, "obciągania" palców i innych elementów w trakcie wykonywania których dolna część łydki opiera się o cholewkę.

Wnętrze buta Risport Royal PRO wyłożone jest pianką z pamięcią kształtu układającą się do kształtu stopy i pokryte bardzo lekkim materiałem doskonale wentylującym wnętrze.

1 Przedmiot

Specyficzne kody