INICJATYWY WROTKARSKIE


   Nasi Partnerzy:


Nauka jazdy na rolkach z instruktorem

Wrotkarstwo staje się bardzo popularne. Widać to codziennie na ścieżkach rowerowych, placach miast i chodnikach. Gdy patrzę na powiększającą się grupę osób jeżdżących na rolkach cieszy mnie bardzo popularność sportu będącego dla mnie pasją.

Niestety większość osób jeździ popełniając mniejsze lub większe błędy techniczne, które w najlepszym przypadku zmniejszają przyjemność z jazdy, szybkość i bezpieczeństwo. W poważniejszych przypadkach niekorygowane błędy techniczne mogą doprowadzić do zwyrodnień stawów i kontuzji. Taka sytuacja dotyczy nie tylko początkujących, ale również osób startujących amatorsko w zawodach. Niejednokrotnie widziałem na maratonach osoby które potrafią rozpędzić się do 30-35km/h ale nie potrafią skręcać i hamować łapiąc się na zakrętach wszystkiego co w pobliżu łącznie z innymi zawodnikami i powodując olbrzymie zagrożenie. Wszystko to spowodowane jest brakiem podstaw. Każdy chce jeździć szybciej, dalej, lepiej ale bez podstaw utrwalamy jedynie złe nawyki.Wrotkarstwo (jazda na rolkach/wrotkach) to świetny i wbrew pozorom bardzo bezpieczny sport. Każdy w nim może wyrazić swoją indywidualność i wypracować swój indywidualny styl ale są pewne dobre nawyki, elementy techniczne które trzeba znać i wyćwiczyć aby cieszyć się nim w pełni, bez obaw o kontuzję. Praca z instruktorem gwarantuje prawidłową i znacznie szybszą naukę.

W chwili obecnej instruktorzy za których najwyższą jakość nauczania gwarantuje Rolla.pl dostępni są w trzech miastach w Polsce:


TORUŃ TRÓJMIASTO WARSZAWA


Instruktor PZSW Jarosław Paczuski

Rolki to moja wielka pasja od blisko 20 lat. Jestem licencjonowanym instruktorem sportów wrotkarskich, jednak nie spoczywam na laurach i zgłębiam dalej tajniki tego fascynującego sportu. Od roku, ze sporymi sukcesami, jestem również czynnym, licencjonowanym zawodnikiem jazdy szybkiej na rolkach (speed skating). Jeżdżę w team-ie "Rolla Speed Team", trenuję również w sekcji łyżwiarsko-rolkarskiej "Legia Warszawa Masters". Nie zapominam jednak o swoich wcześniejszych zajawkach rolkowych tj. freestyle slalom, urban skating (FSK) i hokej.


Od 3 lat uczę dzieci i dorosłych jazdy na rokach, co sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, zwłaszcza z obserwowania błyskawicznych postępów moich uczniów. Uczestniczyłem w wielu ciekawych projektach i warsztatach rolkarskich np."I love Rolki". Prowadziłem zajęcia w takich projektach jak: "Na Rolkach do Woli", w szkoleniach dla uczestników "Nightskating Warszawa" itp.

Cennik

LekcjeIlośćCena
1 osoba1godz.80,00zł
2 osoby1godz.100,00zł
3 osoby1godz.120,00zł
4 osoby1godz.140,00zł
Przy zakupie karnetu na 5 godz.- 10%
Przy zakupie karnetu na 10 godz.- 20%

KONTAKT:
e-mail: jarekrolla.pl
gsm: +48 509 120 102