INICJATYWY WROTKARSKIE


   Nasi Partnerzy:


Nauka jazdy na rolkach z instruktorem

Wrotkarstwo staje się bardzo popularne. Widać to codziennie na ścieżkach rowerowych, placach miast i chodnikach. Gdy patrzę na powiększającą się grupę osób jeżdżących na rolkach cieszy mnie bardzo popularność sportu będącego dla mnie pasją.

Niestety większość osób jeździ popełniając mniejsze lub większe błędy techniczne, które w najlepszym przypadku zmniejszają przyjemność z jazdy, szybkość i bezpieczeństwo. W poważniejszych przypadkach niekorygowane błędy techniczne mogą doprowadzić do zwyrodnień stawów i kontuzji. Taka sytuacja dotyczy nie tylko początkujących, ale również osób startujących amatorsko w zawodach. Niejednokrotnie widziałem na maratonach osoby które potrafią rozpędzić się do 30-35km/h ale nie potrafią skręcać i hamować łapiąc się na zakrętach wszystkiego co w pobliżu łącznie z innymi zawodnikami i powodując olbrzymie zagrożenie. Wszystko to spowodowane jest brakiem podstaw. Każdy chce jeździć szybciej, dalej, lepiej ale bez podstaw utrwalamy jedynie złe nawyki.Wrotkarstwo (jazda na rolkach/wrotkach) to świetny i wbrew pozorom bardzo bezpieczny sport. Każdy w nim może wyrazić swoją indywidualność i wypracować swój indywidualny styl ale są pewne dobre nawyki, elementy techniczne które trzeba znać i wyćwiczyć aby cieszyć się nim w pełni, bez obaw o kontuzję. Praca z instruktorem gwarantuje prawidłową i znacznie szybszą naukę.

W chwili obecnej instruktorzy za których najwyższą jakość nauczania gwarantuje Rolla.pl dostępni są w trzech miastach w Polsce:


TORUŃ TRÓJMIASTO WARSZAWA


Instruktor WSTS Paweł Szubka

Swoją przygodę ze sportem zacząłem od gry w tenisa mając 6 lat. Dużą częścią mojej sportowej duszy jest siatkówka, która również pochłonęła sporo mojego życia i nauczyła pracy w grupie. W 2009 roku założyłem wrotki... i tak już zostało. Uprawnienia instruktorskie zdobyłem już w 2011r. i od tamtej pory doskonale się w przekazywaniu wiedzy o technice i sposobach jej doskonalenia. Od 6 lat doradzam w dobierze sprzetu sportowego w tym też wrotkarskiego fitness jak i do jazdy szybkiej. Moją pasją są innowacje w świecie wrotkarstwa, które zostały nawet wplecione w moją pracę inżynierską. Podczas lekcji dostaną Państwo porady na temat sprzętu i jego konfiguracji, aby było bezpiecznie, wygodnie, szybko i zwrotnie!


W nauce łączę wszystkie doświadczenia sportowe jakie zdobyłem w swoim życiu sportowym. Uwielbiam uczyć dzieci i z nimi pracować. Jednocześnie twierdzę, że każdy może się nauczyć jazdy na wrotkach, niezależnie od wieku, czy też formy fizycznej. Najważniejsze są chęci i dobra zabawa... efekty przyjdą z czasem. Stawiam na współprace długofalową i nie uznaje wymówek.

Ja nie boję się trudnych wyzwań! A Ty?

Jakie zajęcia prowadzę?

Zajęcia indywidualne i w małych grupach do 5-6 osób:

Cennik

LekcjeIlośćCena
1 osoba1godz.70,00zł
2 osoby1godz.80,00zł
3 osoby1godz.105,00zł
4 osoby1godz.120,00zł
Przy zakupie karnetu na 5 godz.- 10%
Przy zakupie karnetu na 10 godz.- 20%

KONTAKT:
e-mail: pawelrolla.pl
gsm: +48 664 725 309