INICJATYWY WROTKARSKIE


   Nasi Partnerzy:


Nauka jazdy na rolkach z instruktorem

Wrotkarstwo staje się bardzo popularne. Widać to codziennie na ścieżkach rowerowych, placach miast i chodnikach. Gdy patrzę na powiększającą się grupę osób jeżdżących na rolkach cieszy mnie bardzo popularność sportu będącego dla mnie pasją.

Niestety większość osób jeździ popełniając mniejsze lub większe błędy techniczne, które w najlepszym przypadku zmniejszają przyjemność z jazdy, szybkość i bezpieczeństwo. W poważniejszych przypadkach niekorygowane błędy techniczne mogą doprowadzić do zwyrodnień stawów i kontuzji. Taka sytuacja dotyczy nie tylko początkujących, ale również osób startujących amatorsko w zawodach. Niejednokrotnie widziałem na maratonach osoby które potrafią rozpędzić się do 30-35km/h ale nie potrafią skręcać i hamować łapiąc się na zakrętach wszystkiego co w pobliżu łącznie z innymi zawodnikami i powodując olbrzymie zagrożenie. Wszystko to spowodowane jest brakiem podstaw. Każdy chce jeździć szybciej, dalej, lepiej ale bez podstaw utrwalamy jedynie złe nawyki.Wrotkarstwo (jazda na rolkach/wrotkach) to świetny i wbrew pozorom bardzo bezpieczny sport. Każdy w nim może wyrazić swoją indywidualność i wypracować swój indywidualny styl ale są pewne dobre nawyki, elementy techniczne które trzeba znać i wyćwiczyć aby cieszyć się nim w pełni, bez obaw o kontuzję. Praca z instruktorem gwarantuje prawidłową i znacznie szybszą naukę.

W chwili obecnej instruktorzy za których najwyższą jakość nauczania gwarantuje Rolla.pl dostępni są w trzech miastach w Polsce:


TORUŃ TRÓJMIASTO WARSZAWA


Instruktor PZSW Marcin Duda

Na rolkach jeżdżę od 1993r., czyli już ponad 20 lat. Na początku przygody z rolkami najlepiej odnajdowałem się tzw. urban/freeride czyli jeździe po mieście z elementami technicznymi: skoki, jazda po schodach oraz pokonywanie innych miejskich przeszkód. W roku 2011 zainteresowałem się jazdą szybką i od tego czasu doskonalę się w tej dziedzinie biorąc udział w zawodach w Polsce jak i zagranicą. Posiadam uprawnienia Instruktora Sportu o spec. Wrotkarstwo oraz licencje trenerską i zawodniczą Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Głównym kierunkiem rozwoju który mnie interesuje jest doskonalenie techniki pod kontem jazdy szybkiej.Jakie zajęcia prowadzę?

Zajęcia indywidualne i w małych grupach do 5-6 osób:

Kontakt

e-mail: marcinrolla.pl
GSM:  +48 608 061 992

Cennik

LekcjeIlośćCena
1 osoba1godz.50,00zł
2 osoby1godz.80,00zł
3 osoby1godz.105,00zł
4 osoby1godz.120,00zł
Przy zakupie karnetu na 5 godz.- 10%
Przy zakupie karnetu na 10 godz.- 20%

Duze zdjecie